close
 

מאמרים

מחפשים פתרונות חיפוי והצללה במראה / בגוון עץ, עם עמידות לאורך שנים? אלומיניום זה שם המשחק!
חדירתו של האלומיניום לעולם היצרני תפסה תאוצה רבה בשנים האחרונות. חברות רבות משתמשות בחומר זה ליצירת פתרונות חיפוי והצללה במגוון תצורות, המאפשרות קבלת תוצר איכותי ועמיד לאורך שנים.
קרא עוד
פרגולות אלומיניום
פרגולות ומערכות הצללה מספקות מרחב מוצל ומאוורר ועשויות מאלומיניום בשילוב מתכת, פלסטיק, זכוכית ומשילוב חומרים נוספים, המבטיחים עמידות, מראה אסטטי ושימוש מהנה לאורך זמן. הפרגולות ופתרונות הקירוי של עמיאל תעשיות מקבוצת אלוקל ידועות בחדשנותם, במגוון הפתרונות הטכנולוגיים והשיטות וביכולת השתלבות אופטימלית בכל חלל, בהיבט עיצובי ופונקציונלי.
קרא עוד
פרגולות אלומיניום דמוי עץ
בניגוד לעץ – שהוא חומר גלם יקר ורגיש, נוטה לדליקה, סדקים וריקבון, לא נוח להרכבה ולתחזוקה – אלומיניום מאופיין בשלל יתרונות משמעותיים, אשר הופכים אותו לחומר אידאלי לבניית פרגולות. הוא קל משקל ועם זאת עמיד ויציב, נוח להרכבה ולעיצוב, אינו דורש תחזוקה ותיקונים ושומר על איכותו לאורך השנים. אלומיניום מאפשר גמישות רבה ביצירת קונסטרוקציה המותאמת באופן אישי לצרכים ודרישות הלקוח. כך, למשל, ניתן להקים פרגולת אלומיניום כמבנה הנתמך על ידי קירות הבית או לחלופין, כמבנה עצמאי העומד על ארבעה עמודים, או אף כמבנה תלוי.
קרא עוד
פרגולות תלויות
פרגולה ללא עמודים מהווה פתרון הצללה מצוין עבור חצר או מרפסת קטנה שלא ניתן להתקין בה עמודים בגלל מחסור במקום או סיבה אחרת. פרגולה תלויה בכניסה לבית יכולה להיות תחליף יעיל ואסתטי לגגון, ליצור חלל מוצל ומזמין בכניסה בלי לתחום אותו בעמודים. גם פרגולות תלויות לרכב מאוד שימושיות לאור העובדה שהן אינן מגבילות את שטח החניה .
קרא עוד
פרגולות אלומיניום למרפסת
בניגוד לסככת שמש סטנדרטית או פרגולות עץ מסורבלות, פרגולת אלומיניום מספקת קירוי יציב ופרקטי לטווח ארוך, העמיד בתנאי מזג האוויר המשתנים, שלא מחליד ולא דורש צביעה מחודשת ולמעשה כמעט ולא זקוק לתחזוקה כלשהי. יתרון נוסף של פרגולת אלומיניום הוא משקלה הנמוך, המאפשר התקנה מהירה וקלה במיוחד. פרגולת אלומיניום נחשבת גם כבטיחותית ביותר, מכוון שחומר אלומיניום אינו דליק או נשרף.
קרא עוד
פרגולות לגינה או לחצר
פרגולת הצללה הפכה בשנים אחרונות לפרט כמעט הכרחי בגינה של בית קרקע פרטי. כיום מקובל לבנות פרגולת לגינה מאלומיניום – חומר בניה איכותי, פרקטי ושימושי ביותר, המתאים במידה זהה להגנה בפני השמש בימי הקיץ ובפני הגשמים בעונות הקרות. פרגולת אלומיניום לגינה מספקת פתרון אידיאלי לשלל מטרות הצללה וקירוי – מיצירת פינת ישיבה אינטימית ונינוחה לבני המשפחה, ועד לבניית פינת אוכל חיצונית לארוחות משפחתיות או מתחם מקורה מפואר לאירוח חברים בחיק הטבע.
קרא עוד
פרגולות קבועות
פרגולה קבועה למרפסת, לכניסה או לחצר היא פתרון הצללה איכותי ואסטתי, פשוט להתקנה ולא דורש טיפול ותחזוקה לאורך זמן. ניתן להתאים את מבנה הפרגולה לתכנון הלקוח, לבחור בגווני אלומיניום טבעי, אלומיניום צבוע או דמוי עץ, ולקרות את הפרגולה נגד חדירת המים בחורף.
קרא עוד
פרגולות חשמליות
פרגולות חשמליות ופתרונות הקירוי של עמיאל תעשיות מקבוצת אלוקל ידועות בחדשנותם, במגוון הפתרונות הטכנולוגיים והשיטות וביכולת השתלבות אופטימלית בכל חלל, בהיבט עיצובי ופונקציונלי. החומרים בעלי עמידות גבוהה המבטיחה הנאה מהמוצר למשך שנים רבות תוך חסכון בעלויות אחזקה.
קרא עוד
פרגולות מתכווננות
פרגולות חשמליות מתכווננות, דגם אירופאי ודגם אוסטרלי. פרגולות אלומיניום מדגם אירופאי SUNSHIELD מרפפות ברוחב 10 ס”מ נפתחות ל- 90 מעלות בהפעלה ידנית או חשמלית המאפשרות שליטה בכמות האור והצל וכן הגנה מגשם. הדגם אוסטרלי ECLIPSE של פרגולות חשמליות מתאים למפתחים ושטחים גדולים –שטחים ציבוריים, סגירת מסעדות, קירוי ברכות חצרות ומרפסות. סיבוב הרפפה לזווית של 150 מעלות. סיבוב הפרגולה ל-150 מעלות מאפשר גישה נוחה לניקוי ושליטה טובה בכמות האור, הצל וזרימת אוויר .
קרא עוד
פרגולות נאספות
פרגולות חשמליות נאספות, דגם PERSA - הדגם היחיד בעולם המאפשר מעבר מהיר מגג אלומיניום מאסיבי אטום למצב של שמיים פתוחים וכל זאת בלחיצת כפתור . פרגולות דגם STAR הנה פרגולת אלומיניום ייחודית המשלבת בין שילדת אלומיניום מסיבית וקירוי ביריעות PVC משוריינות ועמידות לשנים רבות, הפרגולה מאפשרת ליהנות מאטימות כמעט מוחלטת לחדירת מים כאשר היא במצב סגור ועל ידי לחיצת כפתור נאספת הפרגולה לחלוטין וניתן ליהנות מכיפת שמיים חשופה.
קרא עוד
פרגולות לחניה
תנאי מזג האוויר בישראל, ובעיקר השמש הישירה הקופחת משך רוב שעות היום, מזיקים רבות לרכבים ומחממים את חללם הפנימי. הנזקים העיקריים הנגרמים מאור שמש ישיר על רכב הנם צבע דהוי ונזק בלתי הפיך לחלקי הפלסטיק. פרגולת חנייה לרכב נועדה לחסוך את השימוש בכימיקלים לשימון ומשיחת הרכב, ולשמור עד כמה שניתן על חלל פנימי קריר ושמור. בנוסף, קירוי רכבים יתרום רבות גם בסערת גשמים, יביא לחיבור החניה אל הבית וימנע רטיבות ולחות.
קרא עוד
הצללה לחלונות
זוויות שמש ישירות כמו גם קירבה לחלונות השכן, יוצרות דרישה להצללה חכמה של חלונות הבית, מבלי לפגוע בזרימת האוויר והאור מהחוץ לפנים. עמיאל תעשיות מתמחה בייצור פתרונות הצללה לבתים בבנייה ירוקה ובעיצוב ייחודי הניצבות בסמוך לחלון על גבי גדרות או בחלקו העליון של החלון. לרוב, מיוצרות ההצללות מאלומיניום המספק פתרון עמיד לאורך זמן בעיצוב גמיש ובמגוון צבעים. כל מוצרי האלומיניום של עמיאל עוברים טיפול יסודי ומקיף למניעת החלדה או קורוזיה בחשיפה לאוויר ומים. ניתן לבחור בסגנון ניצב או אופקי, מרווח או אטום לחלוטין.
קרא עוד
גגוני כניסה לבית
עמיאל תעשיות מציעה מגוון רחב של גגוני כניסה לבית, המאפשרים קירוי חלל הכניסה והגנה מפני גשם. כל גגוני הכניסה של עמיאל מיוצרים ממסגרת חזקה ועמידה העשויה אלומיניום, ובה ניתן לשלב דגמים, חומרים וצבעים שונים, מבין דוגמאות הסבכה, שתי וערב, קורות רחבות או צרות, בשילוב חומרים שונים ועוד על פי דרישה.
קרא עוד
חיפוי הצללה
פרופיל אלומיניום מהווה חומר גלם חזק, איכותי, עמיד לאורך הזמן, משתלם מבחינה כספית ונוח. להקמה ולתחזוקה, המאפשר יצירת מגוון רב של סגנונות עיצוב והצללה, בהתאם לדרישות המבנה, אופי סביבת החוץ והחזון השיווקי והאדריכלי של היזמים. לצורך חיפוי והצללת מבנים נהוג להשתמש היום בטכניקת חיפוי רפפות אלומיניום מסוגים שונים: רפפות בגוון עץ ליצירת מראה כפרי, פרופילי אלומיניום בגוון טבעי מטלי או במגוון צבעים להשגת מראה מודרני.
קרא עוד
לקבלת הצעת מחיר מעניינת אנא מלא את הפרטים הבאים ונחזור אליך בהקדם
secure